مقدمه

شیر دستشویی یا همان شیر توالت را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین شیر های به کار رفته در ساختمان نام برد. به صورت کلی این محصولات در مدل ها و طرح های مختلف به بازار ارائه شده اند. شیرآلات دستشویی را می توان از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار داده و به خوبی از آن ها استفاده کرد. در شیرآلات دستشویی نحوه عملکرد در تمامی مدل های موجود تقریبا یکسان می باشد. می توان به شکل های مختلف از این وسایل و تجهیزات استفاده کرده و یک ساختمان را مجهز کرد.

در هر دستشویی وجود آب الزامی بوده و باید به نحوه استفاده از آن توجه داشته باشید. انتخاب نمونه های مختلف بر اساس نوع و محیط ساختمان بسیار با اهمیت می باشد. یکی از مهم ترین شاخص های موجود در انتخاب شیرآلات دستشویی فشار آب می باشد. فشار آب در هر ساختمان ممکن است متفاوت و متنوع باشد و باید با توجه به این فشار آب نوع شیر را انتخاب کرد.

استفاده از شیر های استاندارد می تواند در مصرف آب نیز برای شما صرفه جویی داشته باشد. مدل های اهرمی و کلاسیک در این محصولات بسیار پرطرفدار تر از دیگر نمونه های موجود می باشند. می توان به کمک این شیر ها به راحتی فشار آب را کنترل کرده و به خوبی از آن ها استفاده کرد. دما و فشار آب در شیرآلات دستشویی بسیار با اهمیت می باشند. برخی از جنس های به کار رفته در این محصولات تا محدوده ای خاص از دما را تحمل می کنند. به واسطه اینکه آب سرد و گرم در کنار یکدیگر در این شیر ها قرار دارند باید تحمل تغییرات دما در این محصولات بسیار بالا باشد.

شیرآلات دستشویی‌ ، شیر توالت ، دستشویی

معرفی شیرآلات دستشویی

شیرآلات دستشویی را می توان در تنوع بسیار بالایی در اختیار داشته و به خوبی از آن ها استفاده کرد. به صورت کلی استفاده از این محصولات برای دسترسی راحت تر بسیار با اهمیت می باشد. باید توجه داشته باشید که شیرآلات دستشویی در جای مناسب و درست نصب شوند. یکی از دسته بندی های بسیار با اهمیت در شیر های توالت که باید به آن توجه داشته باشید متریال ساخت می باشد. با توجه به نوع دیزاین موجود در حمام و دستشویی خود باید از رنگ های مناسب استفاده کنید. امروزه با توجه به پیشرفت فناوری های روز می توان از تنوع رنگ بسیار بالایی استفاده کرد. برای هر نوع سبک و طرحی نیز امروزه مدل های خاصی را عرضه کرده اند. در هنگام استفاده از این محصولات بهتر است که به سایز بندی های موجود در آن ها توجه داشته باشید.

سایز بندی در این محصولات با ابعاد توالت شما ارتباط مستقیم دارد. از نظر مکانیزم عملکردی نیز می توان دو دسته کلی اهرمی و کلاسیک را در اختیار داشت. امروزه مدل های سنسوری نیز وجود دارند اما به دلیل خطاها و خرابی های متعدد در آن ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. شیر های اهرمی را می توان به عنوان پرمصرف ترین مدل های موجود در نظر داشت. این محصولات بسیار انعطاف پذیر بوده و می توانند برای حالت های مختلف نیز مناسب باشند. در این محصولات متریال ساخت و کارتریج به کار رفته در آن ها بسیار مهم می باشد. کارایی و عملکرد این محصولات به کارتریج به کار رفته بسیار وابسته می باشد.

قیمت شیرآلات دستشویی

قیمت شیرآلات دستشویی را می توان به کمک بسیاری از ویژگی های موجود تعیین کرده و به خوبی از آن ها استفاده کرد. اولین مورد که بر روی قیمت این محصولات موثر می باشد نوع و ساختار کلی است. نمونه های اهرمی از مدل های کلاسیک گران تر می باشند اما طول عمر و میزان خرابی در آن ها بسیار کمتر است. هرچه کیفیت در این شیر ها بالاتر باشد قطعا ساختار کلی آن ها نیز با ظرافت بیشتری به چشم می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست